/Files/images/images (4).jpg

Колектив дошкільного закладу буде вирішувати у 2021/2022 навчальному році такі пріоритетні завдання:

1.ВИХОВАННЯ СОЦІАЛЬНО КОМПЕТЕНТНОГО ГРОМАДЯНИНА У ГРІ.

2. ВДОСКОНАЛЕННЯ РОБОТИ ЩОДО ЗМІЦНЕННЯ ЗДОРОВ'Я, ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ РУХОВОЇ ПІДГОТОВКИ, КОМПЛЕКСНОГО РОЗВИТКУ ФІЗИЧНИХ ЯКОСТЕЙ ДОШКІЛЬНИКІВ.

3. РОЗВИТОК ЛОГІКО-МАТЕМАТИЧНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ ЯК ОСНОВИ РОЗУМОВОГО РОЗВИТКУ.

Завдання на літній оздоровчий період 2022 року:
1. Створення умов для ефективного оздоровлення дітей шляхом упровадження сучасних здоров'єзбережувальних та здоров'єформувальних освітніх технологій.
2. Підвищення ефективності освітньої роботи з питань особистої безпеки та захисту життя дітей.
3. Забезпечення різноманітної рухової активності дітей та їх щоденного загартування повітрям, сонцем, водою.

Коментарi