Наші майбутні професії

У липні місяці в Україні відзначається багато професійних світ: день архітектури, день рибалки, день бухгалтера тощо. В Україні з повагою ставляться до людей, які своєю працею піднімають економіку та престиж країни. У КЗ "ДНЗ № 73" завжди приділяли досатньо уваги вихованню працьовитості у дітей, ознайомленню дітей з різними професіями.

Ми вирішили дізнатися, ким хочуть стати наші малята, коли виростуть і провели флешмоб "Моя майбутня професія". Ось такими фото поділилися з нами наші малята. Тут і майбутні кухарі, і архитектори, і рибалки, перукарі, спортсмени і , навіть, трактористи. Бажаємо нашом малятам, щоб усі їх мрії здійснилися.

/Files/images/IMG_2748.JPG /Files/images/IMG_2751.JPG /Files/images/IMG_2764 (1).jpg

/Files/images/IMG_2753.JPG /Files/images/IMG_2754.JPG /Files/images/IMG_2765.JPG

/Files/images/IMG_2759.JPG /Files/images/IMG_2749.JPG /Files/images/IMG_2756.JPG