/Files/images/komplektstendovcennyesovetyroditelyamvvospitaniilichnostiurebenka1-300x300.jpg

Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти:

Прийом дітей у заклад дошкільної освіти здійснюється керівником ДНЗ протягом календарного року згідно:
  • - заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
  • - медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря про те, що дитина може відвідувати дошкільний заклад;
  • - форми щеплення 063/0, завірена лікарем;
  • - свідоцтва про народження дитини

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу, керівник зобов’язаний ознайомити батьків або осіб, що їх замінюють, із статутом дошкільного закладу, іншими документами, що регламентують його діяльність.

Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими (одновіковими, різновіковими), сімейними (родинними) ознаками.

Переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп здійснюється наприкінці оздоровчого періоду (серпень).

За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі:

- її хвороби,

- карантину,

- санаторного лікування,

- на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють,

- у літній оздоровчий період (75 днів).

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

-за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

- на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини

Адміністрація дошкільного навчального закладу

письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють,

про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів

/Files/images/images (3).jpg

/Files/images/poradi_bat1.jpg

Загартування дітей

Загартування дітей– це система впливу, яка підвищує витривалість дитячого організму до впливу зовнішнього середовища, здібність швидко пристосовуватися до несприятливих кліматичних умов за допомогою різних засобів самозахисту організму. Систематичне і розумне використовування природних факторів природи сприяє підвищенню фізичної і розумової працездатності, зниженню сприйнятливості к інфекційним захворюванням.

Загартовані діти, як правило, володіють гарним здоров’ям, апетитом, спокійні, життєрадостні. Найбільш сприятливий період для початку загартування – весна-літо. У цей час можна використовувати такі мощні засоби загартування, як повітря, вода і сонце. Загартування повітрям на організм надає різносторонню дію – температурою, вологістю, переміщенням. Загартування холодним повітрям тренерує судинну систему, що підвищує його стійкість до ГРЗ.

Систематичне загартування підвищує стійкість організму до охолодження. Такі доступні загальнозміцнюючі засоби, як щоденні обтирання тіла прохолодною водою або прийом душу з послідуючим обтиранням шкіри рушником. Повітряні ванни літом мають велике значення. Загартування організму треба проводити починаючи з дитячого віку протягом всього життя.

Загартування водоюпочинають зі слабких впливів на органічну частину шкіряних покровів (місцеве обтирання, обливання), а потім переходять до змочування всього тіла – загальне обтирання, обливання.

Температура знижується поступово: при місцевій дії, починаючи з + 30ºС, через кожні 1-2 дня вона понижається на 1-2ºС до тих пір, поки не достигне 24-22 ºС і більше не понижується.

Обтирання проводиться рукавичкою з м’якої тканини, змоченою водою потрібної температури і продовжується 1-2 хвилини. Руки і ноги обтирають потрохи масажую шкіру за направленням від пальців к тулубу. Загальне обливання проводиться в наступній послідовності: спочатку обтирають руки, потім грудь, живіт, ноги і спину. Зразу після вологого обтирання шкіру розтирають сухим, м’яким рушником із застосуванням легкого масажу до появи помірного почервоніння. Розтирання продовжується 1-2 хвилини.

Обливання ніг– обливання здійснюють з ковша таким чином, щоб одразу змочити всю поверхню, яка підлягає обливанню. Витрати води приблизно 0,5 л. При обливанні ніг звичайно змочують нижню половину голені і стопи. Після обливання необхідно ноги розтерти сухим рушником до почервоніння.

Можна застосувати контрастне обливання. Для цього спочатку ноги обливають теплою водою ( 36-35 ºС), а потім одразу ж прохолодною (24-25 ºС) і поступово знижають до 18 ºС. Після чого знов тепле обливання 36-35 ºС і закінчують сухим розтиранням.

Водні процедури проводяться не раніше, ніж через 30-40 хвилин після їжі.

/Files/images/tiger_1329654929.jpg

ОБЕРЕЖНО! КОРОНОВІРУС

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

/Files/images/короновірус.jpg

Коментарi